Nya produkter
REMSKIVA 2x17 Φ200/35mm
Produktkod:
14774
OEM:
9990000179039
Skattesats
22 %
Pris utan moms:
798,53 SEK
Pris med moms:
974,21 SEK
Ref:
10
| Teknisk information | |
| Leverantör: | Polen |
| Retur eller byte: | 14 dagar |
| Garanti: | 6 månader |
| Bredd på rem: | 17 mm |
| Material: | Järn |
| Skydd: | Zink |
| Diameter: | Ø200 mm |
| För axel: | 35 mm |
| Antal spår: | 2 |
Beskrivning
Högkvalitativ remskiva med två spår på 17 mm, vilket möjliggör användning av två remmar för pålitlig drift och högre effektöverföring. Remskivans diameter är 200 mm, medan borrdiametern för axeln är 35 mm. Den är ett idealiskt val för användning på cirkelsågar, jordbruksmaskiner och industriell utrustning.




