Nya produkter
REMSKIVA 2x17 Φ150/35mm
Produktkod:
14775
OEM:
9990000179046
Skattesats
22 %
Pris utan moms:
619,07 SEK
Pris med moms:
755,26 SEK
Ref:
10
| Teknisk information | |
| Leverantör: | Polen |
| Retur eller byte: | 14 dagar |
| Garanti: | 6 månader |
| Rembredd: | 17 mm |
| Material: | Järn |
| Skydd: | Zink |
| Diameter: | Ø150 mm |
| För axel: | 35 mm |
| Antal spår: | 2 |
Beskrivning
Högkvalitativ remskiva med två 17 mm spår, vilket möjliggör användning av två remmar för tillförlitlig drift och högre kraftöverföring. Remskivans diameter är 150 mm, medan axelns håldiameter är 35 mm. Den är ett idealiskt val för användning på cirkelsågar, jordbruksmaskiner och industrimaskiner.




