Nya produkter
REMSKIVA 2x17 Φ100/35mm
Produktkod:
14776
OEM:
9990000179053
Skattesats
22 %
Pris utan moms:
319,41 SEK
Pris med moms:
389,68 SEK
Ref:
10
| Teknisk information | |
| Leverantör: | Polen |
| Retur eller byte: | 14 dagar |
| Garanti: | 6 månader |
| Rembredd: | 17 mm |
| Material: | Järn |
| Skydd: | Zink |
| Diameter: | Ø100 mm |
| För axel: | 35 mm |
| Antal spår: | 2 |
Beskrivning
Höghållfast remskiva med två 17 mm spår, vilket möjliggör användning av två remmar för pålitlig drift och högre kraftöverföring. Remskivans diameter är 100 mm, medan axelns håldiameter är 35 mm. Den är ett idealiskt val för användning på cirkelsågar, jordbruksmaskiner och industrimaskiner.




